Youtube Abone Hilesi 2021
Youtube Abone Hilesi 2021

Youtube tüm dünyanın en büyük sosyal medya ağı olan bu platform video izleme ve müzik dinleme platformudur. Fakat günümüzde ise yeni bir iş kapısı olarak görülmektedir. Çünkü bu platforma yüklediğiniz videolar izlendikçe, beğeniler aldıkça ve kanalınız takipçi kazandıkça hem platform para kazanıyor hem de siz para kazanıyorsunuz. Youtube platformunda abone sayısı yükseltmek ise oldukça zor ve uzun zaman isteyen bir süreçtir. Sizin Youtube için ayıracak zamanınız yoksa fakat para kazanmak istiyorsanız, ufak birkaç hileyle bunu başarabilirsiniz. Açtığınız Youtube kanalına abone hilesi satın alıp, abone sayılarınızı arttırabilirsiniz. Bu da size hem reklam geliri kazandıracak hem de yeni abonelerin kendiliğinden gelmesini sağlayacaktır.

instagram takipçi hilesi

Youtube Abone Hilesi Nasıl Yapılır?

Youtube kanalınız istediğiniz seviyede değil ise veya Youtube abonesi kazanmak için yeterli vaktiniz yoksa abone hilesi sizin sorunlarınızı çözecektir. Bunun için internet tarayıcınıza “Youtube abone hilesi 2021” yazıp, aratın. Arama sonuçlarında çıkan sitelerden birine tıklayıp size en uygun bütçede olan bir abone paketi seçin. Seçtiğiniz paketin hesabınıza aktarılması için Youtube hesap bilgilerinizle siteye giriş yapıp ödeme işlemini de tamamlayın. İşte bu yolla sadece birkaç dakika içinde dilediğiniz abone sayısına ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: youtube izlenme satın al

Youtube Abone Hilesi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Youtube abone hilesi yaparken dikkat etmeniz gereken 2 önemli nokta vardır. Bunlardan biri site güvenliği; ikincisi ise izlenme sayılarınızdır. Sitenin güvenirliği, hesabınız açısından oldukça önemlidir. Eğer site güvenilir değil ise hesap bilgilerinizi paylaştığınız an hesabınız çalınacaktır. İzlenme sayınız ise hilenizin anlaşılmaması konusunda önemlidir. Örneğin, 300bin aboneye sahipseniz fakat 100 izlenme oranınınız varsa herkes sizin abone hilesi yaptığınızı anlayacaktır. Bu nedenle de kimse abone olmayacaktır.

Instagram

İnstagram için eksik duyduğun tüm takipçiler bu sayfada!

Twitter

Twitter için eksikliğini hissettiğin tüm takipçi kitleleri burada!

Tiktok

Tiktok canlı yayın sınırı için takipçi arttırma servisi bu platformda!

Sipariş Takip