Twitter Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?
Twitter Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Twitter şifresini unutmak zaman zaman her kullanıcının başına gelebilecek bir sorundur. Şifrenizi unuttuysanız eski şifrenizi sıfırlayıp yeni bir şifre almanız çok uzun bir zamanınızı almayacaktır. Sadece birkaç dakika sürecektir. Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi Twitter’da da e-posta ve telefon numarası ile şifremi unuttum diyerek şifrenizi sıfırlama işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Twitter’da Yeni Şifre Nasıl Alınır?

Twitter şifrenizi unutmanız hâlinde sıfırlayabilmek  için izlemeniz gereken iki yol vardır. Bu yolları uygularken, telefon numaranıza ve e-postanıza ihtiyaç olacaktır. Şifre sıfırlama yollarını nasıl izleyeceğinizi aşağıda anlatacağız;

  • E-posta adresinizi ve şifrenizi yenileyebilmeniz için öncelikle Twitter giriş sayfasına girerek en altta bulunan şifremi unuttum seçeneğini tıklamalısınız. Twitter kullanıcı adınızı ya da mail adresinizi girmelisiniz. Şifre sıfırlama e-postası almak istediğiniz e-postanızı seçerek, size gelen mesajdaki sıfırlama bağlantısına tıklamalısınız. Ardından yeni şifrenizi belirleyerek, Twitter’a giriş yapabilirsiniz.
  •  Twitter’a kayıt olurken cep telefonu numarasını yazdığınız takdirde, sms ile şifre sıfırlama işleminden yararlanabilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle Twitter giriş sayfasının en altında bulunan şifremi unuttum seçeneğine tıklamalısınız. Kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girerek, şifrenizi sıfırlamak istediğiniz telefon numaranızı belirtmelisiniz. Otomatik olarak sistem size bir kod gönderecektir. Telefonunuza gelen 6 haneli kodu belirtilen alana yazarak gönder seçeneğine tıklayın. Kendinize yeni bir şifre belirleyerek Twitter'a giriş yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Twitter ucuz takipçi satın al

Twitter’da Şifre Sıfırlama İçin Ek Bilgiler

Twitter'a istek göndermeden, sık sık şifre sıfırlama ile ilgili mesaj alıyorsanız daha fazla bilgi almak isteyebilirsiniz. Öncelikle Twitter’ın sitesinden hesap ayarlarına gitmelisiniz. Daha sonra güvenlik bölümünün en altında bulunan şifre sıfırlama koruması seçeneğinin yanındaki kutuya gelmelisiniz. Ardından şifre sıfırlama e-postasının veya sms mesajının gönderilmesi için, e-postanızın veya telefon numaranızın girilmesi istenecektir. Bu alanlara herhangi birini girmeniz halinde şifre sıfırlama işleminizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram

İnstagram için eksik duyduğun tüm takipçiler bu sayfada!

Twitter

Twitter için eksikliğini hissettiğin tüm takipçi kitleleri burada!

Tiktok

Tiktok canlı yayın sınırı için takipçi arttırma servisi bu platformda!

Sipariş Takip