Twitter Hikaye Var Mıdır?
Twitter Hikaye Var Mıdır?

Twitter son dönemlerde yepyeni bir özellik getirdi. Bu yeni özellik ise tıpkı Instagram’da olduğu gibi hikaye özelliğidir. Tabii Twitter’da bu özelliğin ismi fleets olarak geçmektedir. Özellikleri ise tıpkı bir Instagram hikayesi ile aynıdır. Twitter fleets özelliği de 24 saat süren paylaşımlar içerir ve kimlerin bu paylaşımı izlediğini görebilirsiniz. Dilerseniz fleets paylaşımlarınızı kimlerin görüntüleyip görüntülemeyeceğini de seçebilirsiniz. Twitter fleetsler de sayfanın en üstünde yer alır ve yuvarlak mavi bir şekildedir. Twitter fleets özelliğini kullanarak fotoğraflar paylaşabilir, videolar paylaşabilir veya durum yazısı olarak bir şeyler yazabilirsiniz. Eğer fleets ayarları yapılmış ise dilerseniz fleetslere de cevap verebilirsiniz.

Twitter’da Hikaye Kullanarak Takipçi Kazanılır Mı?

Twitter’ın getirdiği bu son özellik sayesinde takipçi kazanmak da mümkün. Eğer bu özelliği kullanırsanız Twitter’ı aktif bir şekilde kullandığınız anlaşılır ve insanlar sizi takip etmek isteyeceklerdir. Ayrıca bu özelliği kullanarak yapacağınız yaratıcı paylaşımlar sayesinde birçok kullanıcıya ulaşabilir ve yepyeni takipçiler kazanabilirsiniz. Twitter hikayelerinizde birbirinden farklı editler kullanarak, popüler şarkılar kullanarak da takipçi etkileşiminizi arttırabilirsiniz. Twitter hikayelerin de kısa bir sürede kullanıma sunacağı filtrelerini deneyerek de takipçinizi arttırabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

İlginizi çekebilir: Twitter takipçi satın al

Twitter’da Hikaye Kullanarak Para Kazanmak Mümkün Müdür?

Sosyal medya üzerinden para kazanmak oldukça kolaydır. Bu Twitter için de geçerlidir. Eğer Twitter’da yüksek sayıda takipçi kitlesine sahipseniz artık sadece hikaye paylaşarak da para kazanabilirsiniz. Twitter’ın getirdiği bu özellik çok sevildiği için firmalar da reklam anlaşmalarını bu şekilde yapmak istiyor. Yani göndereceği ürünün tanıtımını Twitter hikayenizde paylaşmanızı ve övmenizi istiyor. Sizler de bu sayede hem para kazanmış oluyorsunuz hem de Twitter’ı aktif bir şekilde kullanan bir hesap olmuş oluyorsunuz.

Instagram

İnstagram için eksik duyduğun tüm takipçiler bu sayfada!

Twitter

Twitter için eksikliğini hissettiğin tüm takipçi kitleleri burada!

Tiktok

Tiktok canlı yayın sınırı için takipçi arttırma servisi bu platformda!

Sipariş Takip