Twitter Gündem Listesi Kişiye Özel Midir?
Twitter Gündem Listesi Kişiye Özel Midir?

Twitter’da her gün yeni gündem başlıkları belirlenir. Bu gündem başlıkları ise hangi hashtage fazla tweet atılmışsa çoktan aza doğru listelenir. Yani Twitter gündem listesinde birinci sırada yer alan etiket en fazla tweet atılan etikettir. Bu nedenle de gündem listesi kişiye özel bir liste değildir. Yalnızca konumunuza özel bir listedir. Hangi ülkedeyseniz öncelikli olarak size bulunduğunuz ülkenin Twitter gündemini listeler. Gündem atılan tweet sayısıyla bağlantılı olduğundan sıralama her an değişebilir.  Ya da daha fazla tweet atılan bir konu etiketi listede yer alan başka bir etiketin yerine geçebilir.

Twitter Gündem Listesi Kişiselleştirilebilir Mi?

Twitter’da yer alan gündem listesi genel bir listedir. Kişiye özel sunulan bir liste değildir. Ama sizler gündem ayarlarını düzenleyerek sadece ilginizi çeken konulardaki gündemleri görebilirsiniz. Bu ayarları yapabilmenin iki yolu bulunmaktadır. Bunun ilk yolu gündem listesindeki ayarlarla gündemi belirlemektir. Bunu yapmak ise çok basittir.

Twitter gündem listesindeki etiketlerin üstünde üç nokta simgesi bulunmaktadır. Bu simgeye tıklayarak ilgimi çekmiyor butonuna tıklayın. Bu sayede artık o konuyla ilgili gündemleri görmezsiniz. Sadece ilginizi çeken konuları gündem listesinde görürsünüz. Diğer bir yol ise hesap ayarlarına girip gündem sekmesinde bulunan senin için gündemler butonunu aktifleştirmektir. Bu sayede seçtiğiniz konularla ilgili gündemleri görürsünüz.

İlginizi Çekebilir: Twitter Beğeni Satın Al

Twitter Gündem Listesi Değiştirilebilir Mi?

Gündem listesini siz değiştiremezsiniz ama yeni gündemleri görmeniz mümkündür. Ya da dünya üzerindeki diğer gündem başlıklarına göz atabilirsiniz. Bunun için de gündem ayarları sayfasına gidip senin için gündemler butonunu kapatıp dünya gündemini seçmeniz gerekmektedir. Bu sayede hem bulunduğunuz ülkedeki hem de dünyadaki gündemleri görebilirsiniz. Twitter gündem listesini ancak bu şekilde değiştirebilirsiniz.

Instagram

İnstagram için eksik duyduğun tüm takipçiler bu sayfada!

Twitter

Twitter için eksikliğini hissettiğin tüm takipçi kitleleri burada!

Tiktok

Tiktok canlı yayın sınırı için takipçi arttırma servisi bu platformda!

Sipariş Takip