Twitter’da Hesap Dondurma Yolları Nedir?
Twitter’da Hesap Dondurma Yolları Nedir?

Twitter’da hesap dondurmak işlemi yapmak için izleyeceğiniz adımlar vardır. Bu adımları deneyerek Twitter hesabınızı doldurabilirsiniz. Hesap dondurma işlemi iki şekilde yapılmaktadır. Birinci yol Twitter dondurma işlemlerinizi kendiniz manuel olarak yapabilirken, diğer yol ise Twitter hesabı dondurma linkidir. Bu yolları size daha detaylı bir şekilde anlatacağız. Manuel olarak Twitter hesap dondurma işlemi için;

  • İlk olarak Twitter hesabına giriş yapmalısınız.
  • Hesabınıza giriş yapmanızın ardından, ana sayfanın sol tarafında daha fazla butonu yer almaktadır. Bu butona tıklamalısınız.
  • Bu tıklamanın ardından karşınıza çıkan bazı seçenekler vardır. Bu seçeneklerde ayarlar ve gizlilik seçeneğini seçmelisiniz.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra, karşınıza gelen sayfada hesap seçeneğini ardından devre dışı bırak butonuna basmalısınız. Hesabınızı devre dışı bıraktığınızda, hesap dondurma işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Twitter hesap dondurma linki için;

  • https://Twitter.com/setting/accounts/confirm_deactivation linkine tıklayarak, direkt hesap dondurma işlemi yapabilirsiniz.

Twitter Hesabı Dondurduktan Sonra Açılır Mı?

Twitter hesabını dondurduktan sonra tekrar twitter takipçi satın al yoluyla açabilirsiniz. Twitter size hesap dondurma işlemi ile istediğiniz zaman hesabınızı açıp kapatmanız için imkân tanımaktadır. Hesabınızı kalıcı olarak silmediyseniz, hesap dondurma işlemi için bir zaman aralığı belirlemediyseniz, kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak istediğiniz zaman hesabınızı etkinleştirebilirsiniz.

Twitter Hesabınızı Dondurmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Twitter hesabınızı dondurmadan önce bazı bilgiler bilmeniz gerekmektedir. Twitter hesap dondurma işlemi gerçekleştirdiğinizde, Twitter takipçileriniz size artık ulaşamayacaktır. Çok etkin olarak Twitter kullanıyorsanız, hesap dondurma işlemi sizin takipçilerinizle olan etkileşiminizin kopmasına neden olacaktır. Twitter hesabınızda bulunan fotoğraflara ve postlara hesabınız kapalı olduğu süre boyunca ulaşamayacak olacağınızdan, fotoğraflarınızı ve postlarınızı yedekleyebilirsiniz. Hesabınızın ne kadar süre kapalı kalacağı konusunda bir fikriniz yoksa bu önerimizi dikkate almalısınız.

Instagram

İnstagram için eksik duyduğun tüm takipçiler bu sayfada!

Twitter

Twitter için eksikliğini hissettiğin tüm takipçi kitleleri burada!

Tiktok

Tiktok canlı yayın sınırı için takipçi arttırma servisi bu platformda!

Sipariş Takip