TikTok Mail İletişim Adresleri
TikTok Mail İletişim Adresleri

Günümüzde milyonlarca kullanıcısı olan TikTok’un, çok fazla kullanıcısının olması haliyle birçok problem yaşamanıza sebep olabilmektedir. TikTok uygulamasında kullanıcılar herhangi bir problem yaşadığında arayabilecekleri bir telefon numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine TikTok uygulaması üzerinden ve web siteleri üzerinden şikayetlerde bulunabilirsiniz ya da e-mail yoluyla sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Bu yazımızda sizin için TikTok destek iletişim yollarından bahsedeceğiz. Peki, TikTok destek iletişim yolları nedir? Detayları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  • info@tiktok.com
  • feedback@titkok.com
  • pr@tiktok.com
  • advetise@tiktok.com

Yukarıda belirttiğimiz iletişim adreslerine, TikTok uygulamasında yaşadığınız genel sorunlar hakkında bilgilendirmeler alabilir ve TikTok reklamlarınız için merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

TikTok Müşteri Hizmetlerine Uygulama Sayesinde Sorun Bildirimi Nasıl Yapılır?

TikTok kullanıcısı olarak uygulama içerisinde herhangi bir sorun yaşadıysanız yada uygunsuz ve sizi rahatsız eden bir içerik varsa, bu durumda müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmeniz mümkündür. Müşteri hizmetlerini özellikle TikTok hesabınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda veya hesabınızın kapatılması durumunda, uygulama üzerinden pratik bir şekilde ulaşabilmek için şunları yapmalısınız.

  • Öncelikle TikTok uygulamasını girerek alt tarafta bulunan profilinizin simgesine dokunmalısınız.
  • Bir sonraki işlem ise devam etmek için bir TikTok hesabına ihtiyacınız var kısmının sağ tarafında bulunan soru işaretini tıklamanızdır.
  • Daha sonra sorununuzla ilgili seçeneği seçmeniz gerekir.
  • Son olarak yaşadığınız problemi bildirerek TikTok'a rapor edebilirsiniz.

TikTok Destek Yardım Hattı Nedir?

TikTok müşteri hizmetlerine uygulama üzerinden ulaşabileceğiniz yolu yukarıda bahsetmiştik. Ayrıca TikTok müşteri hizmetlerinin bir web sitesi de bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere TikTok müşteri hizmetlerinin web sitesini açıklayacağız. support.tiktok.com web adresi ile TikTok destek ve yardım hattına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. TikTok uygulaması üzerinde yaşadığınız sorunlara ve sorunlarınızın çözümüne bu web sitesi ile sahip olabilirsiniz. Bu sitede TikTok kullanıcılarına tam olarak Türkçe dil desteği vermemektedir.

İlginizi çekebilir: 

Tiktok 100 Takipçi

Tiktok 500 Takipçi

Tiktok 1.000 Takipçi

Instagram

İnstagram için eksik duyduğun tüm takipçiler bu sayfada!

Twitter

Twitter için eksikliğini hissettiğin tüm takipçi kitleleri burada!

Tiktok

Tiktok canlı yayın sınırı için takipçi arttırma servisi bu platformda!

Sipariş Takip