TikTok Bağışçılarına Özel Çekiliş Yaparak Daha Çok Para Kazanma Yöntemi
TikTok Bağışçılarına Özel Çekiliş Yaparak Daha Çok Para Kazanma Yöntemi

Her uygulamanın kendine özel bir mantığı ve işleyiş tarzı olduğunu biliyoruz. İçerisindeki faaliyetlerde ise zaman zaman benzerlik gösterse de ayrıldığı zamanlar da mutlaka oluyor. Kendine göre kuralları, tasarımları, mantıkları vesaire gibi birçok etmeni vardır. Bu etmenlerin arasında bize şaşırtıcı gelen ya da kullanıcıların faydasına birçok şey de gerçekleşmiyor değildir.

TikTok Bağışçılarına Çekiliş Yapmak

Canlı yayında çekiliş yapıldığı zaman, TikTok mantalitesinde canlı yayın akışındaki belirlenen çeşitli simgelere basıldığında basmış olduğun o simgenin değerinde bir meblağı, karşı tarafa nakit olarak göndermiş oluyorsunuz. Canlı yayınlarda bu simgelere basarak para akışını kazandıran kullanıcılar ise bağışçı konumunda olmuş oluyor. Bu bağışçılar gerek simgelere basarak karşı tarafa para gönderiyor gerekse de canlı yayındaki diğer kullanıcılarla kontak halinde oluyor ve onlara karşı bir bağışta bulunuyor.

Bağışçılara Özel Çekilişle Para Kazanma

Çekilişlerin genelinin canlı yayınlarda yapıldığından bahsettik. Bağışçıların olduğu canlı yayınların daha çok izlendiğine hepimiz kanaat getirebiliriz.  Daha aktif ve daha çok kullanıcı çeken yayınlar olması o canlı yayınların daha çok izlenmesine sebep oluyor. İzlenmeler, aktiflik ve yorumlar bütünü göz önüne alındığında kazanç kaçınılmaz bir son oluyor.

Gerek katılımcılar, gerek bağışçılar, gerek yayının sahibi adına  sırf içinde bulundukları canlı yayınları dahi bu kadar aktifleştiren bu bağışçılara özel bir çekiliş düzenlediğinde ise olacakları hepimiz tahmin edebiliyoruz. Çekilişe bağlı olarak canlı yayına katılan birçok bağışçı, buna şahit olmak isteyen belki de milyonlarca takipçi ve bu işten katılımcıların yoğunluğu ve bağışçılara özel yaptığı çekilişle karlı çıkan TikTok hesabı sahibidir. Karışık gibi görünse de içeriğini ve mantığını çözmüş kullanıcılar için oldukça zevkli, alışılagelmiş bir oyun gibidir. İyi eğlenceler.

İlginizi çekebilir: Tiktok takipçi satışı

Instagram

İnstagram için eksik duyduğun tüm takipçiler bu sayfada!

Twitter

Twitter için eksikliğini hissettiğin tüm takipçi kitleleri burada!

Tiktok

Tiktok canlı yayın sınırı için takipçi arttırma servisi bu platformda!

Sipariş Takip