Instagram Reels Videosu İle Takipçi Kasma
Instagram Reels Videosu İle Takipçi Kasma

Instagram’ın son getirdiği özelliklerden biri olan Reels, aynı zamanda takipçi kazandırma konusunda da oldukça etkilidir. Bu özelliği kullanarak takipçi kasma işlemi oldukça basittir. Instagram Reels, 15 saniyelik kolajlı videolardan oluşan videolardır. Kolajlarınızın kaliteli olması, görüntünün kaliteli olması, altta kullandığınız müziğin popüler olması ve video içeriğinin dikkat çekici olması takipçi kasmanıza yardımcı olacaktır. Hatta bu kurallara bağlı olarak çektiğiniz Reels videoları keşfet sayfasına düşecektir ve sizler de hem daha çok izlenme alacaksınız hem de bolca takipçi kazanacaksınız.

Instagram Reels İle Takipçi Kazanma Yöntemi Nedir?

Instagram’da takipçi kazanmak için birçok yöntem bulunuyor. Bunlardan ilki düzenli paylaşım yapma yöntemidir. Bundan daha kolay olan yöntem ise Reels kullanarak takipçi kazanma yöntemidir. Reels hem kısa videolardır hem de izlemesi, çekmesi eğlencelidir. Kısa oldukları için de kullanıcıların mutlaka ilgisini çeker ve izlemeden geçemezler. Sizlerin yapması gereken bu 15 saniye içerisinde olabildiğince dikkat çekici bir video oluşturmaktır. Dikkat çekmeyi başarırsanız, kullanıcı da profilinizi inceleyecektir ve sonrasında diğer videolarınızı izlemek isteyeceği için sizi takip edecektir. Aynı zamanda videonun daha fazla kişiye ulaşması için gönderinin altına hashtag koymayı unutmayın.

Instagram’da Takipçi Kazandıran Reels Akımları Hangileridir?

Instagram Reels ile takipçi kazanmak istiyorsanız sık sık paylaşım yapmalısınız ve ilgi çeken akımları kullanmalısınız. İstatistiklere göre en çok ilgi çeken Reels akımları dans videoları oluyor. Eğer dans etmeyi seviyorsanız popüler bir şarkı açıp 15 saniye dans etmeniz yeterli olacaktır. Bu Reels videosunu paylaşır paylaşmaz altına şarkının ismini hashtag olarak girin ve sonra keşfet sayfasındaki yerinizi alın. Keşfet sayfasına girdikten sonra da takipçi sayınız bir anda artmaya başlayacaktır.

Instagram

İnstagram için eksik duyduğun tüm takipçiler bu sayfada!

Twitter

Twitter için eksikliğini hissettiğin tüm takipçi kitleleri burada!

Tiktok

Tiktok canlı yayın sınırı için takipçi arttırma servisi bu platformda!

Sipariş Takip