Instagram İçin Gizli Tüyolar
Instagram İçin Gizli Tüyolar

Instagram son dönemde yaptığı güncellemelerle oldukça ilgi görmektedir. Kullanıcılar bu özelliklerle Instagram’ı daha eğlenceli ve kullanışlı kullanabilmektedirler. Ancak tüm bu özelliklerle birlikte çoğu Instagram kullanıcılarının bilmediği pek çok özellik bulunmaktadır. Bu gizli kalmış özellikleri öğrendiğinizde vakit kaybetmeden denemek isteyebilirsiniz. Bu yazımızda Instagram’da bilmediğiniz gizli tüyoları sizlere vererek, bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Detaylara yazımızda ulaşabilirsiniz.

Instagram İçin Gizli Tüyolar Nelerdir?

Instagram’ı daha kolay ve kullanışlı bir şekilde kullanabilmek için Instagram tüyolarını açıklıyoruz. Öğrendiğinizde hemen uygulamak isteyeceğiniz bazı Instagram tüyoları aşağıdaki gibidir.

  • Instagram veri tasarrufu modunu açarak, internetinizi daha az harcamayı sağlayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için Instagram uygulamasından ayarlar kısmına girerek, hücresel veri kullanımı seçeneğini işaretleyip, veri tasarrufu modunu aktif hale getirebilirsiniz.
  • Instagram hikâyelerde gizli etiketler yapabilirsiniz. Eğer paylaştığınız görüntüye bir şey eklemek istemiyorsanız, etiketi çıkartmanın altına gizleyerek kullanabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise, hikâyenize eklediğiniz etiketlerin yazısını olabildiğince küçültüp, arka plana uygun renk seçeneği belirlerseniz, etiketin fark edilmemesini sağlayabilirsiniz.
  • Profilinizdeki etiketlendiğiniz fotoğraflar bölümünde, görülmesini istemediğiniz fotoğraflarınız varsa ya da etiket olarak bulunduğunuz fotoğraflardan etiketinizi kaldırmak istiyorsanız, ilgili fotoğrafını sağ üst köşesinde bulunan üç nokta simgesine tıkladığınızda, gönderi seçenekleri kısmından bu işlemleri halledebilirsiniz.
  • Instagram hikâyelerinizi görmesini istemediğiniz kişilerden saklayabilirsiniz. Hikâye paylaştığınız sol üst köşede bulunan ayarlar kısmından hikâye gizle seçeneğiyle, görmesini istemediğiniz Instagram kullanıcılarını seçebilirsiniz.

Instagram Gizli Tüyoları Bilmek Ne İşe Yarar?

Instagram uygulamasında kullanıcıların halen bilmediği pek çok özellik vardır. Instagram kullanıcı bu özellikleri keşfetmek istemektedirler. Bu sayede hesaplarında etkin olup olmadıklarını anlayabilirler. Ayrıca bu gizli tüyoların keşfedilmesinin ardından hesapların tüm kontrolünü sağlama olanağına sahip olabilmektedirler. Instagram'da bulunan gizli tüyoların öğrenilmesi birçok kullanıcıya daha kolay ve daha kullanışlı bir hesap kullanmayı sağlamaktadır.

Instagram

İnstagram için eksik duyduğun tüm takipçiler bu sayfada!

Twitter

Twitter için eksikliğini hissettiğin tüm takipçi kitleleri burada!

Tiktok

Tiktok canlı yayın sınırı için takipçi arttırma servisi bu platformda!

Sipariş Takip