Hayatı Bir Adım İleriye Götürecek Twitter Özellikleri
Hayatı Bir Adım İleriye Götürecek Twitter Özellikleri

Twitter'da vakit geçirirken eğlenebilir ve aynı zamanda işinize yarayacak uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. Twitter'dan daha çok yararlanmanızı sağlayacak bazı kullanışlı özellikler vardır. Bunlar,

  • Tweetler üzerinde yapacağınız konu takibi sayesinde istediğiniz spesifik konuları takip edebilirsiniz. İlgilendiğiniz konularla ilgili tweetleri tek bir tıklama ile karşınızda görebilirsiniz.
  • Takip ettiğiniz onlarca hesap ve firma olabilir. Bu yüzden anasayfanızda oldukça karışık görüntüler ortaya çıkabilir. Bu durumun önüne geçmek için birden fazla zaman akışı oluşturabilirsiniz.
  • Tweetlerinizi planlamanız, sizin için zor olan bir durum anında yani rahatsız olduğunuz veya bir kızgınlık anında attığınız tweetleri saklama sorununu ortadan kaldıracaktır.
  • Sessize alma özelliği sayesinde hiç beklemediğiniz anda istemediğiniz sitelerden bildirim almayacaksınızdır.

Kullanıcıların Beklediği Twitter Özelliği Olan Undo (Geri Al) Özelliği

Twitter, kullanıcılarına tweetleri attıktan kısa bir süre sonra geri al seçeneği ile tweetlerini geri alabilecekleri bir özellik getirdiğini duyurdu. Bu özellik aynı zamanda tweetin üzerinde bir hatanın varlığı durumunda düzeltme imkânı tanıyor. Bu sayede kullanıcılar tweetlerini silmek zorunda kalmadan, düzelterek paylaşma imkânı buluyor. Ancak Twitter’ın bu özelliği yayınlayacağı tarih henüz belirlenmemiş ve resmi bir açıklama taraflarca yapılmamıştır.

Twitter’da Dikkat Çeken Özellikler

Twitter kullanıcıların geri dönüşleri doğrusunda kendini güncellemeye devam etmektedir. Bu sayede kullanıcıların Twitter’da geçirdikleri süre uzamış oluyor ve yeni özellikler sayesinde, kullanıcılar Twitter’ ı dinamik olarak kullanmaya başlıyorlar.

  • Twitter yorumlarının tümünü tek bir yönden takip edebilme imkânınız vardır.
  • Kendi banner resminizi yükleyerek, oluşturduğunuz ve düzenlediğiniz listeyi, kendi listeniz haline getirebilirsiniz.
  • Bu listeleri kullanarak zaman çizelgenize yeni ses ve sohbetler ekleyip, bir liste yapabilirsiniz. Başka bir listeyi takip edebilir veya tweetleyebilirsiniz.
  • Tweetlerinizi daha sonra paylaşmak istiyorsanız, taslak olarak kaydedip daha sonra paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Twitter türk gerçek takipçi

Instagram

İnstagram için eksik duyduğun tüm takipçiler bu sayfada!

Twitter

Twitter için eksikliğini hissettiğin tüm takipçi kitleleri burada!

Tiktok

Tiktok canlı yayın sınırı için takipçi arttırma servisi bu platformda!

Sipariş Takip